About Us

Antalya’da 2010 yılından bu yana yerli ve yabancı Personel Temini, Eğitim ve Danışmanlık alanlarında hizmet vermekte olan firmamız ; yurt içi ve yurt dışı turizm sektörünün amiral gemisi olarak nitelendirilebilecek birçok işletmeye çeşitli departmanlarda çalışabilecek yabancı ve yerli personel , bu personellerin yada işletme bünyesindeki yabancı personellerin oturma / çalışma izinleri alınması  işletmelere kazandırılmaları konularında  danışmanlık yapmakta  ve firmaların personellerinin eğitimi noktasında da yardımcı olmaktadır.

Global çapta hizmet veren firmamız, personel temini ve Eğitim ve Danışmanlık gibi konularda birçok farklı ülke ve değerli firmalara hizmet vermektedir. Farklı çalışma alanlarında hizmet veren firmamız ,  geniş referans portföyümüzün bizlere katmış olduğu bilgi birikimini ve tecrübesini, müşterilerimizle paylaşarak hedeflenen amaca en kısa zamanda ve en doğru yönlendirmelerle organizasyon içerisinde olumlu rol oynamaktadır.

işlemlerinizin başından sonuna kadar her aşamasında yanınızda olup hiçbir durumda sizi yalnız bırakmadan ve size destek olmak firmamızın çalışma prensipleri içerinde bulunmaktadır. Süreç içerisinde gerek müşterilerimizin ihtiyaçları, gerekse temin edilen personellerle ilgili prosedürler, tarafımızca takip edilmekte, gerekli işlemler sizler için eksiksiz olarak gerçekleştirilmektedir.

En temel ilkelerimiz  değer yaratmak ve farklı olmaktır. Şirketimizin bugüne kadar gösterdiği başarının arkasında müşteri odaklı ve sürdürülebilir gelişimi hedef alan yaklaşım yatmaktadır.Bu bağlamda bakış açımız ” Profesyonel gibi düşün, profesyonel gibi hareket et, ama sana heyecanını veren amatör ruhu asla kaybetme” dir. Vizyonumuz; geleceği geçmiş mirasımız ışığında şekillendirmek, yeni bilgiler ve deneyimler kazanmak ve kazandığımız bu bilgi ve deneyimleri müşterilerimizle paylaşmaktır.

Cookies

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Accept